www.atelierzpomyslem.pl

Producenci

YASUKE


Atelier z Pomysłem jest jedynym polskim przedstawicielem japońskiej Firmy Sangetsu. Sangetsu Co, Ltd została założona przez Yasuke Hibi w 1850 roku w pobliżu zamku Nagoya w Nagoya, Japonia. Sangetsu jest wiodącym producentem tapet, tekstyliów, wykładzin podłogowych i akcesoriów służących do aranżacji wnętrz. Specjalizują się w produkcji dekoracyjnych papierów japońskich. Firma proponuje swoim klientom oryginalne projekty, posiada ponad 13 000 indywidualnych wzorów tapet i tkanin.

Sangetsu swoje inspiracje czerpie z natury, o czym świadczy produkcja tapet polekanych lnem, jedwabiem czy bambusem.

Dzisiaj, dzięki swojej historii, doświadczeniu i zespołowi projektanów pracujących w siedzibie firmy, Sangetsu to jedna z najlepiej rozpoznawalnych japońskich marek, w dziedzinie wysokiej jakości tapet ściennych i tkanin.

Odwiedź stronę producenta: www.yasuke-sangetsu.com

 


ELITIS


Producent luksusowych oklein ściennych, tapet, tkanin oraz mebli, założony przez Patrice Marraud de Grottes w 1988 roku. Tapety firmy ELITIS to oryginalne pokrycia ścienne produkowane w Francji.

ELITIS tworzy nowy brand tapet, których misją jest odmienienie obecnie panujących trendów i standardów. Przy projektowaniu wzorów firma wykorzystuje wszystkie najnowsze techniki wytwarzania okładzin ściennych.

 Odwiedź strone producenta: www.elitis.fr

 


MERCADIER


Firma oferująca nowoczesne rozwiązania aranżacji wnętrz za pomocą betonu barwionego.

Mercadier posiada w swojej ofercie trzy rodzaje betonu RBX, EBC, SCBC.

EBC to produkt o konsystencji sztywnej kolorowej zaprawy, jego cechą jest wyjątkowa przyczepność. Można zastosować go na większości powierzchni, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Beton dekoracyjny SCBC jest betonem wylewanym jak masa samopoziomująca, produkt szybko wiąże, w związku z czym w krótkim czasie nadaje się do użytkowania. SCBC można wykonywać w restauracjach, hotelach, biurach, sklepach oraz salonach samochodowych.

W designerskich loftach beton Mercadier zdobył już status klasycznego elementu wystroju.

 Mercadier oferuje gamę 70 kolorów. Każdy rodzaj betonu ma swoją własną paletę barw.

 Odwiedź strone producenta: www.mercadier.fr